Osobní bankrot podmínky

vše o osobním bankrotu

Bankovní poplatky

Napsal admin • Jul 20th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Bankovní poplatky jsou velkým nešvarem Českých bank, Čestí občané stále zůstávají u velkých bank i když mají možnost přejít k bankám, které jsou takřka bez bankovních poplatků. Více o bankovních poplatcích se dozvíte v článku.

Bankovní poplatky v České republice

Bankovní poplatky zvětšují v České republice bankám zisky. Velkou část z jejich zisků tvoří právě výnosy z různých bankovních poplatků. V zahraničí jsou sice také někdy poplatky, ale nebývají tak vysoké. U nás jsou bankovní poplatky docela dost vysoké. Je to hlavně tím, že lidé si to nechají líbit a tyto poplatky velkým bankám platí i když mají možnost odejít k menším bankám, kde nejsou téměř žádné poplatky.

Průměrná výše bankovních poplatků v ČR

V České republice se průměrná výše poplatků pohybuje okolo 100 Kč měsíčně. Řeknete si určitě, že to nic není. Ale za rok už to 1 200 Kč, které jste naprosto zbytečně vyhodily z okna. Je dobré se takových zbytečných výdajů co nejdříve zbavit. A u bankovních poplatků je to opravdu možné.

Založte si běžný účet u nízkonákladových bank

Pokud chcete opravdu přestat platit tyto zbytečně vysoké bankovní poplatky, tak si založte běžný účet u některé z nízkonákladových bank. V součastnosti bych doporučoval vybírat mezi běžným účtem u mBank a Fio bank. Tyhle dvě banky nabízí běžné účty s téměř nulovými poplatky. Jejich založení je úplně jednoduché a umožnuje i založení běžného účtu pomocí internetu.

Klidně si zatím nechejte starý účet a zaveďte si nový účet u nízkonákladové banky. Postupně si převeďte jednotlivé trvalé příkazy. A poté starý účet definitivně zruště. Můžete tak udělat pápá zbytečným bankovním poplatkům.Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.