Osobní bankrot podmínky

vše o osobním bankrotu

Pomoc s dluhy

Napsal admin • Jul 20th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Spousta lidí se nabrala hodně různých půjček a úvěrů a teď svoje závazky prostě nestíhají platit. Tito lidé poté hledají pomoc s dluhy. Mohou se obrátit na nezikové organizace, důležité je však nesednout na lep dalším podvodníkům. To by jste si moc nepomohly.

Problémy s dluhy a závazky

V České republice má stále více lidí problémy s placením svých závazků a dluhů. Je to tím, že se lidé v ČR stále více zadlužují, a pokud přijdou o práce nebo onemocní na delší dobu, tak se najednou dostávají do docela velkých finančních problémů. Každý problém jde však nějak řešit a stejně to je u dluhů. Velmi důležité je aktivní přístup, hlavně nesmíte rezignovat. To by vám mohly dluhy narůst do obludných rozměrů. A těchto dluhů by jste se už nemusely nikdy splatit. Pojďte tedy do boje !

Rodinný rozpočet – soupis příjmů a výdajů

Důležité je si sepsat jak na tom jste ve skutečnosti. Vemte si tedy velký papír a tužku. Na jednu stranu papíru si sepište veškeré vaše měsíční příjmy. Ať to jsou příjmy ze zaměstnání, příjmy z podnikání, pronájmů, úroky z vkladů, dividendy atd. U příjmů je to docela jednoduché, horší to bude u výdajů. Sepište si tedy i všechny vaše měsíční výdaje. K tomu je potřeba delší pozorování, stojí to nějaký čas, ale vyplatí se vám. A později to už budete brát jako naprostou samozřejmost.

Pomoc s dluhy nabízí občanské poradny

Pokud máte větší problémy s dluhy, tak je určitě zajít si do bezplatné poradny pro dlužník, které poskytuje občanská sdružení. Tito lidé vám zdarma poradí, jak máte dále postupovat a jak je možné řešit vaše dluhy. Jedná se o odborníky, kteří se s podobnými problémy jako máte vy setkávají denně. Mohou vám tedy hodně poradit a můžete se díky ním zbavit dluhů. Někdy může být řešením insolvence fyzických osob.

Dotazy pište do komentářů

Pokud máte nějaký dotaz ohledně dluhů, tak ho napište do komentářů. Pokusíme se vám odpovědět. Případně se můžete s ostatními podělit o váš příběh. Případně si můžete radit navzájem.Štítky: , , , , , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.