Osobní bankrot podmínky

vše o osobním bankrotu

Půjčka po telefonu

Napsal admin • Jul 20th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Lidé si dnes už vůbec nešetří peníze a spíše si hodně půjčují peníze. V článku se dozvíte více informací o různých půjčkách poskytoványch přes telefon či mobilní telefon.

Lidé chtějí půjčky přes telefon

Hodně lidí by si přála, aby byly možné si zažádat o půjčku jednodušše přes telefon a peníze by jim poté došly na jejich bankovní účet. Takhle jednodušše to však v současné době nefunguje. Společnosti totiž vždy potřebuje podepsat písemnou smlouvu. Můžete si tak často pouze podat žádost přes telefon. Ale předání peňez proběhne u většiny nebankovních společností u nich, nebo přijdou přímo k vám domů. Tam dojde k podpisu smlouvy a po podpisu smlouvy vám rovnou vyplatí peníze v hotovosti.

Dejte si pozor na podvodné půjčky po telefonu

V poslední době se vyrojilo docela dost různých podvodných společností. Tyto společností si umisťnují v inzertních novinách a na internetu různé inzeráty na jejich půjčky po telefonu. Jejich inzeráty jsou vždy plné superlativé, které nejde téměř odolat. Hodně lidí opravdu neodolá a zavolá jim na jejich telefonní číslo. V tomto případě, že jedná o telefonní číslo s vysokou minutovou sazbou. Třeba až 100 Kč za 1 minutu hovoru. Oni hovor ještě schválně natahují, takže můžete příjít i o několik tisíc. Dejte si pozor tedy na tyto společnosti s prémiovými čísly.

Podání žádosti o půjčku přes telefon

Podání žádosti o půjčku umožnuje v součastné době téměř každá Česká banka a také nebankovní společnosti. Většina jich má dokonce zcela bezplatné číslo (předvolba 800), podání žádosti o půjčku bude tedy opravdu zcela zdarma. V telefonu se vám ozve pracovnici společnosti a s ní vyplníte žádost o půjčku.

K podpisu smlouvy však už většinou musí dojít na jejich pobočce. Některé nebankovní společnosti v ČR jsou ochotné zajít za klientem až k vám domů. Ale radši vždy využívejte klasické bankovní půjčky, jsou vždy o hodně výhodnější.Štítky: , , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.