Osobní bankrot podmínky

vše o osobním bankrotu

Půjčky na občanský průkaz

Napsal admin • Jul 20th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Půjčky na občanský průkaz jsou určené zejména pro lidi, kteří jsou ochotni ručit směnkou. Půjčky na občanský průkaz neposkytují nikdy banky, ale hlavně nebankovní společnosti a soukromé osoby. U této půjčky vám stačí pouze obyčejný občanský průkaz.

Půjčky na občanský průkaz jsou jištěné směnkou

Půjčky na občanský průkaz mají nebankovní společnosti téměř vždy jištěny směnkou. Směnkou se zavazujete, že půjčenou sumu do určitého data v pořádku splatíte. Je důležité vědět, že za splacení této půjčky pak ručíte celým svým majetkem. Jak movitým tak i nemovitým majetkem. To je určitě důležité vědět. Půjčky na směnku, by jste měli využívat jen v nouzi. Radši si vemte jiný druh půjčky.

Postačí vám občanka

Půjčky na občanský průkaz hodně lidí vyhledává proto, že stačí předložit pouze platný občanský průkaz a nemusíte nic dalšího dokazovat. Není tedy nutné nosit další doklady o vaší totožnosti. Nejsou vyžadovány ani potvrzení o výši vašich příjmů. Většina nebankovních společností si při schvalování půjčky ani neověřuje jestli jste zapsáni v registru dlužníků.

Výše půjček na občanský průkaz

Půjčky na občanský průkaz bývají nebankovními společnostmi poskytovány v různých sumách. Většina nebankovních společnosti poskytuje tyto půjčky v rozmezí od 10 000 kč do zhruba 100 000 Kč. Ale každá nebankovní společnost a firma má horní limit trošku jinde. Na nabídku jednotlivých nebankovních společností se můžete podívat i na internetu. Vždy je důležité si takovou půjčky brát pouze od solidních společností.

Bývají to drahé půjčky

Určitě by jste měli počítat s tím, že půjčky na OP se řadí k těm vůbec nejdrazším půjčkám na Českém úvěrovém trhu. Doporučoval bych vám se tedy ještě zamyslet, jestli se vám taková půjčka ještě vůbec nevyplatí.

Jestli se rozhodnete si půjčky vzít, tak si vždy pořádně přečtěte úvěrovou smlouvu. Ať víte co podepisujete !Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.